بسته بندی صحیح

دستگاه بسته بندی تک نفره:

تولید محصولات تک نفره بر اساس نیاز جامعه و زندگی مدرن روز به روز افزایش می یابد در همین راستا متخصصین شرکت آریا صنعت دستگاه بسته بندی تک نفره جهت پر کردن انواع محصولات در ظرف،پاکت سلفونی و … در مدل های متنوع را برای رفع این نیاز طراحی و ساخته اند.
در کنار تهیه غذا توجه به چاشنی های مورد نیاز مانند: نمک، سماق، فلفل، سس و … نیز مورد توجه قرار می گیرد. دستگاه بسته بندی تک نفره مخصوص پر کردن محصولات تک نفره قابل کاربرد در هتل هل، رستوران ها، کیترینگ ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه بسته بندی ساشه، دستگاه بسته بندی سیل و دستگاه بسته بندی پیلوپک از دستگاه هایی هستند که که مخصوص بسته بندی محصولات تک نفره می باشند. در زیر به صورت مختصر به توضیح این دستگاه ها می پردازیم.

دستگاه بسته بندی ساشه:

ساشه کیسه کوچک یکبار مصرفی است که حاوی مواد مصرفی می باشد. دستگاه بسته بندی ساشه بر اساس بسته بندی نوع محصول به سه دسته تقسیم می شوند: ساشه پودری ( مخصوص پر کردن انواع مواد پودری مانند: سماق، فلفل، آویشن، کاکائو، کافی میکس، مواد دارویی و … )، ساشه گرانول ( مخصوص بسته بندی مواد گرانولی مانند: نمک، شکر، مواد دارویی و … ) و ساشه مایع ( مخصوص پر کردن انواع مایعات از قبیل: سس، عسل، آبلیمو، روغن زیتون و …) که لفاف بسته بندی در همه مدل های ساشه: سلفون صدفی، فویل آلومینیوم، کاغذ لمینت شده و ترسبافون می باشد.
دستگاه بسته بندی ساشه از نظر دوخت در سه مدل ساخته می شود: سه طرف دوخت، چهار طرف دوخت و مدادی. تاریخ زن، تیغ برش، تزریق گاز ازت و ایزی اوپن امکان نصب شدن بر روی دستگاه بسته بندی ساشه را دارند.

مشخصات فنی دستگاه ساشه:

ابعاد دستگاه:160*70*80 سانتی متر
قدرت توزین: 1 تا 50 گرم
طول بسته : 3 تا 15 سانتی متر
عرض بسته: 2.5 تا 10 سانتی متر
سیستم توزین: حجمی
عملکرد: الکترو مکانیک
سرعت بسته بندی :40 الی 60 بسته در دقیقه
مجهز به:
اینورتر جهت کنترل سرعت
استپر موتور جهت کشش لفاف
سیستم PLC و HMI جهت کنترل دستگاه
چشم الکترونیک جهت تنظیم طول بسته
سیستم PID جهت تنظیم حرارت
فیدر و بدنه تمام استنلس استیل

دستگاه بسته بندی سیل :

دستگاه بسته بندی سیل از دیگر دستگاه های بسته بندی در صنعت بسته بندی تک نفره می باشد. این دستگاه مخصوص بسته بندی انواع ظروف یکبار مصرف در اشکال مختلف ( گرد، چهارگوش و … ) می باشد.
دستگاه بسته بندی سیل بسته به روش کار به دو دسته تقسیم بندی می شود: دستگاه سیل حرارتی و دستگاه سیل القایی.
در نوع القایی که اغلب برای سیل کردن ظروف درب دار کاربرد دارد از امواج القایی برای گرم کردن استفاده می شود و در مدل حرارتی تولید گرما به وسیله المنت برقی صورت می گیرد.
دستگاه سیل القایی در سه مدل: دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک و دستگاه سیل حرارتی در سه مدل: دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک ساخته می شوند.
دستگاه های سیل حرارتی بر اساس نیاز مشتری در مدل های رومیزی ، روتاری، خطی و … با تعداد قالب های متفاوت ساخته می شوند.
دستگاه ترموفرمینگ یکی از قوی ترین دستگاه های بسته بندی سیل حرارتی می باشد به طوری که این دستگاه به تنهایی یک خط تولید کامل محسوب می شود. دستگاه ترموفرمینگ یا فرم-فیل –سیل بدون دخالت انسان طی یک فرآیند پیوسته تمام مراحل یک خط تولید از قبیل تولید ظرف، پر کردن محصول، پرس ظرف و در نهایت برش سلفون و انتقال ظرف به بیرون را انجام می دهد.
شکل و تعداد قالب دستگاه ترموفرمینگ براساس نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود.

دستگاه بسته بندی پیلوپک:

دستگاه بسته بندی پیلوپک مناسب جهت بسته بندی انواع محصولات تک نفره مانند: قند حبه، انواع شکلات، حلوا شکری، قاشق تکی و… به صورت افقی می باشد. این دستگاه بر اساس عملکرد به دو دسته: مکانیکی و PLC دار تقسیم می شود که دستگاه های مکانیکی خود دو دسته اند: مکانیکی با فتوسل و مکانیکی بدون فتوسل.
کاربرد هر کدام از این مدل ها بنا به نوع چاپ سلفون مصرفی متفاوت می باشد.
این دستگاه ها بنا به نیاز مشتری ساخته می شوند.
تمام ماشین آلات شرکت آریا صنعت همراه با 24 ماه گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش، نصب ، آموزش و راه اندازی رایگان در مکان خریدار در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می گیرد.

4/5 - (8 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *