انواع دستگاه تفت تخمه و خشکبار

انواع دستگاه تفت تخمه و خشکبار

  دستگاه تفت تخمه و خشکبار:

  شرکت آریا صنعت با طراحی خط تولید و فرآوری آجیل و خشکبار با بالاترین راندمان عملکرد با رعایت اصول بهداشتی و استانداردهای لازم خدمت بزرگی در زمینه تامین این ماشین آلات داشته است.
  خط فرآوری خشکبار در تناژهای مختلف به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود. دستگاه بالابر مواد، بالابر نمک، دستگاه تفت، دستگاه شورکن ، دستگاه طعم زن، دستگاه خشک کن، دستگاه سرند و دستگاه بسته بندی مجموعه خط فرآوری آجیل و خشکبار را کامل می کنند.
  در زیر به توضیح هر کدام از این موارد می پردازیم :

  دستگاه تفت خشکبار:

  دستگاه تفت خشکبار با حرارت دهی غیر مستقیم برا ی تفت دادن تخمه، کنجد، آرد و انواع دیگر خشکبار در سایزهای مختلف بنا به نیاز مشتری با کیفیت بسیار بالا ساخته می شود. در این دستگاه علاوه بر تفت دادن و برشته کردن محصول عملیات شور کردن را نیز می توان انجام داد.
  سوخت مصرفی این دستگاه ها گاز، گازوئیل و دوگانه سوز می تواند باشد که در مدل های اتومات و نیمه اتومات با ظرفیت درام از 5 تا 80 کیلو ساخته می شود.
  نیروی محرکه در دستگاه تفت خشکبار گیربکس می باشد که سبب کاهش لرزش و صدا و طول عمر بالای دستگاه می شود.

  دستگاه شورکن خشکبار:

  دستگاه شورکن خشکبار همان طور که از نام آن مشخص است جهت شور کردن انواع خشکبار و طعم دهی به کار می رود البته طعم دهی نهایی در دستگاه طعم زن یا لووک انجام می شود.

  دستگاه طعم زن (لووک):

  دستگاه طعم زن مخصوص طعم زنی مایع بر روی انواع آجیل و خشکبار از قبیل: بادام هندی، فندق ف پسته، تخمه و …می باشد. این دستگاه بسیار کاربردی در خط تولید خشکبار و آجیل دارای تابلو برق کاملا هوشمند می باشد که استفاده از این دستگاه را بسیار آسان نموده است.
  چرخ های دستگاه سبب سهولت در جابجایی دستگاه شده است.
  گردش و تخلیه مواد در این دستگاه به صورت اتوماتیک می باشد و در ظرفیت های مختلف بنا به ظرفیت دستگاه تفت و شورکن ساخته می شود.

  دستگاه خشک کن خشکبار:

  دستگاه خشک کن خشکبار مخصوص رطوبت گیری و خشک کردن انواع خشکبار و آجیل بعد از مراحل طعم زنی، شور کردن و تفت می باشد. این دستگاه بنا به نیاز مشتری در مدل های سرندی و لوله ای ساخته می شود.
  این دستگاه خشک کن با وارد کردن هوای داغ به محصول سبب خشک کردن محصول در زمانی کوتاه می شود.
  مواد از یک دستگاه به دستگاه دیگر بدون دخالت اپراتور از طریق بالابر مواد و بالابر نمک انتقال پیدا می کنند.

  دستگاه بسته بندی خشکبار:

  مرحله نهایی در خط فرآوری خشکبار و آجیل بسته بندی می باشد که این مرحله توسط دستگاه بسته بندی خشکبار در ظرفیت های مختلف با گرماژهای متفاوت بسته بندی می شود.
  برای بسته بندی خشکبار از دستگاه های توزین دار (دو توزین، چهار توزین و … ) یا حجمی گرانول به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می توان استفاده کرد.
  راه اندازی یک خط تولید خوب و حرفه ای نیازمند خدمات، گارانتی و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که شرکت آریا صنعت همه این شرایط را برای مصرف کنندگان عزیز در نظر گرفته است.

   ارسال نظر

   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.